Česky English Deutsch

Zprostředkujeme práci v Německu šikovným montérům

Pro své německé zákazníky hledáme šikovné montážní pracovníky pro realizaci zakázek v průmyslových provozech. Nutná schopnost číst technickou výkresovou dokumentaci a technické myšlení.

Přednostně hledáme montéry s některými z následujících oprávnění, případně pomůžeme s jejich doděláním:

  • svářečský průkaz
  • oprávnění na VZV
  • vazačské zkoušky
  • jeřábnické zkoušky
  • řidičský průkaz skupiny B

Alespoň základní znalost anglického nebo německého jazyka velkou výhodou. Požadována je samostatnost a schopnost orientace v zahraničí.

Výjezdy do Německa ve zhruba měsíčních turnusech nebo dle domluvy. Jezdí se ve skupinách po dvou až třech. Vlastní auto výhodou, v opačném případě je možné zapůjčit firemní vůz. Ubytování je vždy zajištěno. Dostanete adresu ubytování a firmy, v které budete pracovat včetně kontaktů. Po dojezdu se musíte být schopni sami ubytovat a nahlásit se ve firmě, do které jedete.

Nabízená hodinová sazba v rozmezí od 250 Kč – 350 Kč v závislosti na dovednostech + diety (Německo – 45 € / den pro rok 2019). Spolupráce formou fakturace (IČO).

V případě zájmu prosím pište na email petra.zemanova@metallkongroup.com a uveďte, kterými z výše zmíněných dovedností a oprávnění disponujete, případně přiložte životopis.

 

Děkujeme a budeme se těšit na naši případnou spolupráci.