Česky English Deutsch

Partneři | Zastoupení

Metallkon Group je výhradním partnerem čtyř německých firem, s nimiž spolupracuje na vývoji, montážích a servisu jejich zařízení pro Českou republiku a východní Evropu.

Fuchtenkotter-web-logo
IBS-logo-web
reuss-logo
mh-tec-logo
Füchtenkötter je středně velká firma, jejíž historie sahá do roku 1992, kdy byla v Marienfeldu, Severním Porýní-Vestfálsku založena a kde má své sídlo dodnes. Hlavní segmenty výroby tvoří především bezpečnostní kabiny pro laserové aplikace, průmyslová vzduchotechnika a zvukotěsné stěny a kabiny do průmyslových provozů.
IBS, celým názvem IBS Anlagen und Montage GmbH, byla založena v roce 2007 a z původně řemeslně zakázkové výroby se vyvinula v inovativní a flexibilní podnik střední velikosti a zaměřením na strojní zařízení, automatizační prvky a aplikační technologie, jako například aplikace pro laserové svařování. Metallkon s IBS spolupracuje v celé šíři jejího sortimentu, především pak ovšem v segmentu bezpečnostních dveří a oken.
Reuss GmbH byla založena v roce 1995 Hansem Walterem Reussem, po němž nese jméno. Začínala jako skromná firma, ovšem brzy se rozrozsla do velké, moderní společnosti s rozsáhlým výrobním zázemím a silným know-how, operuje celosvětově a v zastoupení firmou Metallkon nabízí v České republice své pneumatické lamelové motory a planetové převodovky.
Firma MH-Tec se řadí mezi přední dodavatele průmyslových nástrojů a nářadí v Evropě. Metallkon Group je jediným autorizovaným partnerem pro Českou republiku.